به اطلاع مربيان محترمي که پک آموزشي تجربه اندوزي حرفه اي(کارورزي در صنعت) را انتخاب نموده اند ميرساند اين دوره فقط در استان مربي تشکيل مي گردد،لذا خواهشمنداست از مراجعه به مرکز تربيت مربي خودداري نمائيد.       
به گزارش روابط عمومي مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي، روز يكشنبه مورخ 22 فروردين 89 پيشنهاد ارائه آموزش هاي اخلاق حرفه اي و مهارت هاي زندگي ( فرهنگ معارف اسلامي ) به آموزش هاي مهارتي مديران و مربيان مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور ، سرباز مربيان و مربيان جديد الاستخدام و فراگيران مراكز كه از طرف مركز تربيت مربي ارائه شده بود در شوراي معاونين سازمان آموزش فني و حرفه اي کشورتصويب شد . تيموري مشاور رياست سازمان و رئيس مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي با اعلام اين خبر گفت :با توجه به اينكه مقام عظماي ولايت سال 89 را سال همت مضاعف ، كار مضاعف نامگذاري کرده اند و با عنايت به رويكرد ويژه دولت دهم نسبت به مسائل فرهنگي و نيز سياست هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور كه ارتقاء فرهنگ اسلامي ، خداجوئي و ولايت محوري كاركنان از طريق پرورش و آموزش تعاليم نوراني و آموزه هاي ديني را در دستور كار داشته و در منشور كاري سازمان بدان تاكيد شده است، مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي كه تنها متولي تربيت مربيان سراسر كشور مي باشد اقدام به تهيه و ارائه اين پيشنهاد اثرگذار کرد . محمد تيموري در ادامه افزود : اين آموزش ها براي مربيان چهل ساعت ( ده ساعت در هفته ) ، براي مربيان بدو استخدام پنج پودمان و براي سرباز مربيان سه پودمان خواهد بود و براي فراگيران مراكز نيز به تناسب استانداردهاي آموزشي سازمان ( درجه دو ، درجه يك و كارگر ماهر ) به ميزان بيست و پنج درصد ساعاتِ اين استانداردها طراحي و اجرا خواهد شد . رئيس مركز تربيت مربي و پژوهش هاي فني و حرفه اي تصريح نمودند اخلاق حرفه اي و مهارت هاي زندگي براي مربيان در چهار هفته آموزشي طبق روال گذشته ارائه خواهد شد و در صورتيكه مربيان به هر دليل اين دوره ها را كسب ننمايند بايستي در دوره هاي مجزا كه بصورت متمركز ارائه خواهد شد شركت نمايند . وي تصريح کرد: شركت در اين كلاس ها الزامي بوده و انشاا... با استفاده از اساتيد مجرب حوزه و دانشگاه موجبات برگزاري هرچه بهتر دوره ها فراهم خواهد آمد و به فراگيران گواهي پايان دوره اعطا خواهد شد و در طرح رتبه بندي ( صلاحيت حرفه اي مربيان ) نيز امتياز ويژه اي به اين مهارت ها اختصاص خواهد يافت و در استانها تيم كارشناسي ويژه اي به منظور اجراء برنامه هاي آموزشي با اين رويكرد تشكيل و در خصوص اجراء دوره ها اقدام خواهند نمود . تيموري در پايان از كلية عزيزان دست اندركار آموزش فني و حرفه اي و همچنين مربيان و فراگيران جهت برگزاري هرچه بهتر و جذاب تر دوره ها استمداد نمود و از آنان خواست با ارائه نظرات سازنده خود مجريان را در اجراء موفق دوره ها ياري نمايند .       
مربيان محترم، خواهشمند است در هنگام ورود به مرکز تربيت مربي نکات ذيل را رعايت فرمائيد: 1-از آوردن فرد همراه به هر دليل به مرکز تربيت مربي خودداري نمائيد. 2-به همراه داشتن لپ تاپ و دوربين فيلمبرداري و عکسبرداري در مرکز تربيت مربي ممنوع مي باشد. لازم به ذکر است در صورت عدم رعايت مراتب، طبق قوانين مرکز برخورد لازم صورت ميپذيرد.       
به اطلاع همکاران محترم ميرساند به دليل تغيير قالب سايت و به جهت نمايش کامل صفحات سايت حتي المقدور از مرورگر هاي ذيل استفاده نمائيد: 1-IE 7 به بالا 2-FireFox 3.5 3-opera 10.5       
ضمن عرض سلام و تبریک سال نو خدمت مدیران و مربیان سازمان تربیت مربی تیم نرم افزاری به سامان سیستم البرز در راستای بهبود و بالا بردن کیفیت خدمات خود به سازمان مربوطه اقدام به طراحی وپیاده سازی قالب جدید برای سایت آموزشی سازمان کرده است که امیدواریم این تلاش ما مورد قبول دوستان گرامی قرار بگیرد. با تشکر تیم نرم افزاری به سامان سیستم البرز