به اطلاع مربیان محترم میرساند با توجه به اینکه کلیه امور از این تاریخ به بعد با مشخصات درج شده در سیستم صورت میپذیرد خواهشمند است هرچه سریعتر نسبت به ارسال فایل عکس با فرمت و حجم درخواستی و همچنین اصلاح مشخصات فردی اقدام فرمائید.       
مرکز تربیت مربی با همکاری شرکت کاچیران اقدام به برگزاری یک دوره آموزشی تعمیر چرخ خیاطی برای مربیان تاسیسات و لوازم خانگی نموده است لذامربیان علاقه مند می توانند برای ثبت نام به تقویم آموزشی این دپارتمان مراجعه نمایند.       
به اطلاع مربیان محترمی که قصد انتخاب دوره از دپارتمان ITرا دارند میرساند پکهای ارائه شده با کد AV مختص مربیان با گرایش فناوری آموزشی می باشد لذا خواهشمند است این دوره ها را در فهرست دوره های انتخابی خود قرار ندهید.       
به اطلاع مربیان محترمی که قصد انتخاب دوره آموزشی تجربه اندوزی در صنعت دپارتمان فناوری خودرو را دارند می رساند این دوره صرفاً مختص مربیان رسمی و پیمانی با 5 سال سابقه کار مرتبط می باشد و در صورت انتخاب توسط مربیان حق التدریس این دوره بصورت خودکار ازسیستم حذف خواهد شد.       
مربيان محترم خواهشمنداست پکهاي خود را متناسب بارشته و تخصص خود انتخاب نمائيد،رعايت پيش نياز ها الزامي است و دوره آموزشي تجربه اندوزي حرفه اي فقط مختص مربيان رسمي و حق التدريسي مي باشد که داراي 5 سال سابقه کار مرتبط هستند و محل برگزاري آن نيز در استان متقاضي مي باشد. -:حذف و اضافه دوره آموزشي تا مادامي که تأييد دوره توسط ادارات کل صورت نگرفته امکان پذير خواهد بود.